Op 12 juni zijn de drie genomineerden voor de Somerense Ondernemer van het Jaar 2019 bekend gemaakt. Dit zijn Herberghe de Coeckepanne in Lierop en Vloerenbedrijf Engelen en Stokvis Optiek in Someren.
Wij feliciteren onze vrienden Annebet en Gerrit Verhees van Herberghe de Coeckepanne met deze nominatie. We zijn super trots dat een van onze vrienden/sponsoren genomineerd is. Natuurlijk gaan we met zń allen op jullie stemmen in het najaar!

Herberghe de Coeckepanne is gevestigd in Lierop in een sfeervolle ouderwetse boerderij die stamt uit het jaar 1892. Je kunt er terecht voor heerlijke pannenkoeken die al meer dan 40 jaar op traditionele manier gebakken worden op open vuur. Ook voor een gezellig familie-uitje ter ere van een bijzondere gelegenheid, een onvergetelijke feestavond , een Brabantse Koffietafel of een vergadering kun je bij Herberghe de Coeckepanne terecht.