Op 24 maart 2022 zijn de drie genomineerden voor de Somerense Ondernemer van het Jaar 2022 bekend gemaakt. Dit zijn Café-Zaal-Brassier In dn Herberg, Thomas Koppens Keurslager en Van den Berk Tuinmachines. 
Wij feliciteren onze vriend en ons clubhuis In dn Herberg met deze nominatie. We zijn super trots dat een ons clubhuis In dn Herberg met onze beschermheer Eric Bakermans genomineerd is. Natuurlijk gaan we met z’n allen op jullie stemmen! Stemmen kan vanaf 1 mei tot en met de bekendmaking op 1 juni.

In dn Herberg is gevestigd aan de Postel in Someren. Het is een horecabedrijf met een energieke uitraling waar je kan genieten van een heerlijke hap eten, lekker borrelen, eten afhalen met het Take-Away menu en ze organiseren diverse arrangement-avonden. 
Daarnaast heeft de Herberg een mooie zaal waar diverse verenigingen gebruik van maken met vergaderingen, repetities of uitvoeringen. 

Wil je verder kijken naar de rijke faciliteiten die In dn Herberg biedt? Zie de website: www.indenherberg.nl