Het jubileumjaar van Toneelvereniging Crescendo verloopt vanwege de corona-pandemie totaal anders dan gepland. Alle speciale jubileumactiviteiten worden opgeschoven naar een later moment. Toch wil Crescendo, juist dit jaar, van zich laten horen. Daarom bieden zij hun fans een mooie kerstvoorstelling aan.

In dit speciale coronajaar gaat de familievoorstelling “Ebenezer Scrooge” tijdens de feestdagen gratis online.
De film is tot en met 3 januari te zien, dus ga er tijdens de kerst maar eens lekker van genieten!

De familievoorstelling “Ebenezer Scrooge” is een moderne versie van het oorspronkelijke Charles Dickens verhaal “A Christmas Carol”.

Bewerking: Peter Stax
Regie: Ad van Seggelen.
Regieassistent/productieleider: Ingrid van der Lubbe.

In deze bewerkte versie blijft het verhaal helemaal in de sfeer zoals Dickens het heeft bedoeld. De oude vrek Scrooge krijgt in een nacht bezoek van drie geesten die hem er van overtuigen dat hij niet zonder het kerstgevoel kan. De geest van het verleden brengt hem terug naar toen hij jong was. De geest van het heden laat zien wat hij allemaal mist in zijn leven. En de geest van de toekomst laat hem zijn noodlot zien, als hij doorgaat zoals hij nu leeft. Hierdoor komt hij tot verrassende inzichten…

Deze film wordt uitgezonden met toestemming van I.B.V.A.