Afgelopen weken zijn we kei hard aan het werk om onze voorstelling ‘ELF’ tot een succes te brengen. De spelers repeteren uren in de week, het productieteam heeft er de volledige focus op en alle werkgroepen staan op scherp om de première te laten slagen.
Helaas zijn ook wij getroffen door de huidige maatregelen. Zo moet het theater dicht om 17.00 uur en zijn we gebonden aan de 1,5-meter-regel. Achter de schermen worden de lijntjes kort gehouden. Op deze manier zoeken we naar een passende oplossing. Voor ons is niet spelen geen optie. Hoe het wel moet, is nog onduidelijk. In de komende dagen zal Crescendo een besluit nemen over de musical ‘ELF’ en de speeldata en speeltijden.

We hopen ons publiek zo goed mogelijk te informeren. Houd onze website en de facebook-pagina in de gaten voor de laatste updates.